Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18778
Stary 17.01.2010, 21:10
maRgrabkarz napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie paranoja!
Do końca okienka jeszcze trochę czasu ale nie znajdą kasy nagle pod nogami na zakup conajmniej jednego dobrego gracza. Muszą mocno liczyć na sprzedaż Marcelo i chyba bardzo liczyli przed tym okienkiem skoro była wspominana chęc transferów przed otwarciem okienka. Teraz jednak chyba są lekko zawiedzeni i w lekkiej dupie bo zastrzyku kasy nie ma a bez tego transferów nie porobimy.
A to okienko już otwarte mówisz?
Odpowiedz cytując