Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18774
Stary 17.01.2010, 20:47
Raphael napisał(a):Wyświetl post

Mistrzostwo Polski to wg mnie warunek wręcz niezbędny, żeby realnie myśleć o awansie do Ligi Europy.
To na pewno, mi bardziej chodziło o to że gdyby miało być mistrzostwo i odpadnięcie jak w zeszłym, a np wice mistrz i awans, to przy tak trudnej sytuacji finansowej, wariant 2 należało by brać w ciemno.

Generalnie to jesteśmy pod ścianą, bo oczywistym jest że Cupiał nie dołoży więc jak drużyna sama na siebie nie zarobi to klub będzie zmuszony do radykalnych cięć, typu Marcelo, Brożek - niezależnie od ceny, rezygnacja z Alvareza a w zamian 2 czy 3 przesuniętych z 2 składu do pierwszego.Dalej popadnięcie w marazm już nie tylko pucharowy ale i ligowy
A wcale nie musi tak być - wygrać ligę, wymęczyć w końcu tą LE - może jakimś cudem będzie się dało grac już u nas po wakacjach i 20-30 tyś w środowy wieczór, może stać się faktem.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 17.01.2010 o godz. 20:51.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując