Raphael napisał(a):

Mistrzostwo Polski to wg mnie warunek wręcz niezbędny, żeby realnie myśleć o awansie do Ligi Europy.
|
To na pewno, mi bardziej chodziło o to że gdyby miało być mistrzostwo i odpadnięcie jak w zeszłym, a np wice mistrz i awans, to przy tak trudnej sytuacji finansowej, wariant 2 należało by brać w ciemno.
Generalnie to jesteśmy pod ścianą, bo oczywistym jest że Cupiał nie dołoży więc jak drużyna sama na siebie nie zarobi to klub będzie zmuszony do radykalnych cięć, typu Marcelo, Brożek - niezależnie od ceny, rezygnacja z Alvareza a w zamian 2 czy 3 przesuniętych z 2 składu do pierwszego.Dalej popadnięcie w marazm już nie tylko pucharowy ale i ligowy
A wcale nie musi tak być - wygrać ligę, wymęczyć w końcu tą LE - może jakimś cudem będzie się dało grac już u nas po wakacjach i 20-30 tyś w środowy wieczór, może stać się faktem.