|
Dla mnie paranoja!
Kadrę mamy mega szczupłą, pozbywamy się kolejnego zawodnika z pola. Juz teraz narzekaliśmy że nie ma kto grać. Kto więc zastąpi Ćwielonga?
Do tego pozbywamy się zawodnika, który coś potrafił zagrać. Napastnikiem to on może faktycznie nie jest wyborowym ale jako skrzydłowy radził sobie całkiem całkiem. Zwłaszcza gdy wchodził z ławki, jego rajdy coś dawały. Potrafił kiwnąć (co nie takie proste w polskiej lidze), był waleczny i bardzo szybki.
Plus nieprzyjście Nurkovicia.
Nie podoba mi sie to bardzo.
Do końca okienka jeszcze trochę czasu ale nie znajdą kasy nagle pod nogami na zakup conajmniej jednego dobrego gracza. Muszą mocno liczyć na sprzedaż Marcelo i chyba bardzo liczyli przed tym okienkiem skoro była wspominana chęc transferów przed otwarciem okienka. Teraz jednak chyba są lekko zawiedzeni i w lekkiej dupie bo zastrzyku kasy nie ma a bez tego transferów nie porobimy.
|