kacpergawlo napisał(a):

Nie stać go na utrzymywanie klubu? Jeśli tak to niech go sprzeda. Ciekawe co nam daje taki właściciel skoro kasy nie ma na nic, a kasy na transfery to nie widziano w Krakowie od dawna. Należy się Panu Cupiałowi szacunek, ale skoro nie ma kasy na Wisłę to neich skończy z farsą i sprzeda go komuś kogo będzie stać.
.
|
Pozdrowienia dla kibica sukcesu. Ciekawe co byś śpiewał jakbyśmy grali w 2 lidze.