Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18767
Stary 17.01.2010, 19:56
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post


Nie stać go na utrzymywanie klubu? Jeśli tak to niech go sprzeda. Ciekawe co nam daje taki właściciel skoro kasy nie ma na nic, a kasy na transfery to nie widziano w Krakowie od dawna. Należy się Panu Cupiałowi szacunek, ale skoro nie ma kasy na Wisłę to neich skończy z farsą i sprzeda go komuś kogo będzie stać.
.
Pozdrowienia dla kibica sukcesu. Ciekawe co byś śpiewał jakbyśmy grali w 2 lidze.
Odpowiedz cytując