Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18766
Stary 17.01.2010, 19:52
WislakP napisał(a):Wyświetl post
To strona legii... więc...

Nie testujemy ich bo gdybyśmy się z nimi nie dogadali to dopiero byłoby na forum... że żałujemy marnych paruset tysięcy euro na taki talent...
Wybacz, ale jak się zaprasza kogoś na testy to na mój głupi rozum powinno się orientować czego taki zawodnik się spodziewa w kwestii finansowej. A kto robi inaczej jest po prostu idiotą.
Odpowiedz cytując