WislakP napisał(a):

To strona legii... więc...
Nie testujemy ich bo gdybyśmy się z nimi nie dogadali to dopiero byłoby na forum... że żałujemy marnych paruset tysięcy euro na taki talent...
|
Wybacz, ale jak się zaprasza kogoś na testy to na mój głupi rozum powinno się orientować czego taki zawodnik się spodziewa w kwestii finansowej. A kto robi inaczej jest po prostu idiotą.