Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
13786
17.01.2010, 19:29
od jutra na pewno zaczynają się ferie w małopolsce
na UEK zaczyna się sezon zaliczeniowy, nie wiem jak gdzie indziej
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free
mckoval
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mckoval
Znajdź inne posty napisane przez mckoval