Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.01.2010, 19:28
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Ja piernicze to ile was tam było, cena zajebista
NO wiem, tak zajebista, ze aż wdarła mi sie teraz niepewność czy nie było to może 200 - 150... Ale to max już na pewno. Ogólnie tanio mnie to wyszło, wszak na garniak nowy się nie szarpnąłem... Nie pamietam dokładnie, to już kilka lat wstecz.

Ile nas było? No ładnych kilkaset osób - 10 klas po, plus minus, 25 osób (250) + jakieś 150-200 os. towarzyszących. Czyli ok 400 osób do płacenia. Mnożąc to razy (licząc pierwszy wariant cenowy) średnio 130 zł wyszedłby budżet imprezy w wysokości ponad 50 tys złotych - na swoje pewnie i tak wyszli organizatorzy

Generalnie dziwią mnie koszty 300 zł i więcej od osoby biorąc pod uwagę, ze nam niczego nie brakowało, a i nie bawiliśmy na sali gimnastycznej...
Odpowiedz cytując