wolfy napisał(a):

|
Z tego co mówił Wilczek, prawa do transmisji tych czterech meczów właśnie były wliczone w budżet. Mieliśmy zagwarantowany dwumecz el. LM i dwumecz LE.
|
Po 1. pisałeś, że po pokonaniu Levadii mielibyśmy LE i tu się myliłeś.
Po 2. w budżet była przede wszystkim wliczona premia od UEFA za awans do fazy grupowej wynosząca 2,1 mln euro. Wilczek wyraźnie mówił zaraz po porażce z Estończykami, że dziura wynosi co najmniej 1-2 mln euro. Za mecze 3. rundy el.LM i 4. rundzie (play-offy) el. LE byłoby paręset tys. euro - wiele za mało, żeby pokryc dziurę w budżecie.
wolfy napisał(a):


myslenie życzeniowe
wolfy napisał(a):

wyjaśnijmy sobie jedną rzecz - to, że uważam Skorżę za miejscowego trenerskiego szamana nie oznacza, że mam na jego punkcie obsesję. Przestanę się nim interesować w momencie, gdy tylko opuści nasz klub.
Krytykuję go, ponieważ mam do tego podstawy. Tyle w temacie.
|
Krytyka za bieżące posunięcia trenera to normalna rzecz, ale Ty piszesz o Skorży co parę postów praktycznie przy kazdej okazji. Co chwila przypominasz o Levadi i chesz wszyskich zmusić do wiary w swoje poglądy o wyłącznej winie trenera za porażkę z Estończykami. Dodatkowo wmawiasz innym, ze Skorża jest ich idolem jeśli ktoś nie zgadza się z Twoimi poglądami nt. menedżera. Może skończ już z takimi praktykami, co?