Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13783
Stary 17.01.2010, 18:50
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=bH_5w...eature=related wie ktos cos o tej sytuacji ? Jesli tak to prosze o przyblizenie
kadry z filmu WOJNA O WIELORYBY na ANIMAL PLANET,ciekawy film polecam ,łódz taranująca to nie ochrona wybrzeża tyko statek przetwórnia ,usiłuje on ustawic się tak aby dwa towarzyszace mu kutry mogły podpłynąc i podać mu upolowanego wieloryba ,obrońcy wielorybów usiłują to od kilku godzin uniemozliwic ,podczas jednej z takich operacj dochodzi do zderzenia ,obroncy mają jeszcze statek matke i śmiglowiec ale nic nie wskurali ,,zepchnieto ich strumieniami wody .
Odpowiedz cytując