klusek106 napisał(a):

kadry z filmu WOJNA O WIELORYBY na ANIMAL PLANET,ciekawy film polecam ,łódz taranująca to nie ochrona wybrzeża tyko statek przetwórnia ,usiłuje on ustawic się tak aby dwa towarzyszace mu kutry mogły podpłynąc i podać mu upolowanego wieloryba ,obrońcy wielorybów usiłują to od kilku godzin uniemozliwic ,podczas jednej z takich operacj dochodzi do zderzenia ,obroncy mają jeszcze statek matke i śmiglowiec ale nic nie wskurali ,,zepchnieto ich strumieniami wody .