Wyświetl pojedynczy post
kirm171
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18761
Stary 17.01.2010, 18:37
Cytat:
Dla Ciebie kompletne olewanie przeciwnika jest OK, nie winisz trenera nawet za kompromitujące porażki. W porządku można i tak. Tyle, że tu właśnie leży różnica między nami - ja kibicuję Wiśle, nie Maciejowi Skorży.
EOT.
Winie trenera za porażki tak samo jako Ty. Tylko nie robię tego na okrągło i nie szukam pierwszej lepszej okazji aby mu dokopać bo to nie ma sensu.

Na przestrzeni lat zauważyłem, że my przegrywam przez takie czynniki na które trener nie ma żadnego wpływu, jak przyjęcie piłki, podanie na 5-metrów.

Wierze, że Maciej Skorża rozumie swoje błędy i skoro zarząd pozwolił mu pracować nie zamierzam najeżdżać na niego bez powodu bo już swoje dostał. Maciej Skorża wciąż tu pracuje i zamierzam dopingować go tam samo jak Wisłę.
Odpowiedz cytując