Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18749
Stary 17.01.2010, 16:57
Bronex napisał(a):Wyświetl post
... Odszedł Cantoro , nie ma Ćwielonga , zwolniło się miejsce po Cebanu... Przyszedł Cleber ! No właśnie Cleber ciekawe ile ten as dostał kontraktu...
Ci co odeszli to akurat specjalnie nas nie osłabili. Plus jest taki,że zawodnicy którzy nic nie wnosili do gry nie będą nas już raczyć swoimi wątpliwymi umiejętnościami,no i zeszli nam z kosztów. Co do Clebera,to on sam zaproponował swoje usługi,a nie,że Wisła mu coś oferowała. Pewnie gra za małe pieniądze i słusznie, bo przepłacać nie ma sensu,nie wolno.

Pawełek jest solidnym bramkarzem,któremu zdarzają się doskonałe interwencję przeplatane zadziwiającymi babolami. Wybronił w tej rundzie nam mecz choćby z Polonią Bytom,gdzie przy stanie 0-1 wyciągnął trudną piłkę. Większych wpadek w tej rundzie nie zanotował,no i poprawił znacząco grę nogami. Nie zmienia to faktu mając w pamięci jego poprzednie lata,że nie jest to zawodnik,który gwarantuje jakiś stabilny poziom gry. W klubie zarządzanym profesjonalnie, gdzie każdy zna się na tym co robi i bierze za to odpowiedzialność, zaraz dostrzeżono by mankamenty Pawełka i posadzono na ławce,wiedząc,że z niepewnym bramkarzem ciężko jest coś ugrać w poważnej piłce. Pomijam fakt,że nikt poważny nie mówiłby o podboju Europy z takim bramkarzem.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 17.01.2010 o godz. 17:55.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując