Bronex napisał(a):

... Odszedł Cantoro , nie ma Ćwielonga , zwolniło się miejsce po Cebanu... Przyszedł Cleber ! No właśnie Cleber ciekawe ile ten as dostał kontraktu...
|
Ci co odeszli to akurat specjalnie nas nie osłabili. Plus jest taki,że zawodnicy którzy nic nie wnosili do gry nie będą nas już raczyć swoimi wątpliwymi umiejętnościami,no i zeszli nam z kosztów. Co do Clebera,to on sam zaproponował swoje usługi,a nie,że Wisła mu coś oferowała. Pewnie gra za małe pieniądze i słusznie, bo przepłacać nie ma sensu,nie wolno.
Pawełek jest solidnym bramkarzem,któremu zdarzają się doskonałe interwencję przeplatane zadziwiającymi babolami. Wybronił w tej rundzie nam mecz choćby z Polonią Bytom,gdzie przy stanie 0-1 wyciągnął trudną piłkę. Większych wpadek w tej rundzie nie zanotował,no i poprawił znacząco grę nogami. Nie zmienia to faktu mając w pamięci jego poprzednie lata,że nie jest to zawodnik,który gwarantuje jakiś stabilny poziom gry. W klubie zarządzanym profesjonalnie, gdzie każdy zna się na tym co robi i bierze za to odpowiedzialność, zaraz dostrzeżono by mankamenty Pawełka i posadzono na ławce,wiedząc,że z niepewnym bramkarzem ciężko jest coś ugrać w poważnej piłce. Pomijam fakt,że nikt poważny nie mówiłby o podboju Europy z takim bramkarzem.