|
dajcie już z tymi filmikami spokój... Nam jest potrzebny bramkarz, który wybroni co ma wybronić (nie marzę tu o zawodniku z umiejętnościami Dolhy...). Mariusz udowodnił, że ma z tym problem. Popełniał i popełnia nadal dziecinne błędy. Taki brakmarz nie dodaje pewności drużynie, obrońcy mający go za plecami grają nerwowo. W chwili obecnej bramkarz i napastnik to powinny być nasze priorytety transferowe.
Jak tak sobie przypomnicie bramki jakie strzelała nam Levadia, to z dużą pewnością stwierdzicie, że np. z Muchą w bramce w dwumeczu było by na "zero" z tyłu...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.01.2010 o godz. 16:56.
|