Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18746
Stary 17.01.2010, 16:45
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Kilka parad twojego asa:
http://www.youtube.com/watch?v=EMZkd...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=T_rG0KdhozI&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=30BZr...eature=related

Prosze bardzo tutaj dwa najlepse przyklady tego co potrafi Pawelek. Ale znajac zycie i twoje nastawienie to stwierdzisz ze bylo to fuksem obronione.

Nie bronie Pawelka i tez uwazam ze jest mu potrzebny konkurent jak najbardziej, ale w mojej opinii jest to w tej chwili drugi najlepszy bramkarz ekstraklasy i w dodatku wiem ze gdy bedzie czul oddech Mariusz bedzie bronil jeszcze lepiej niz broni teraz, wiec bardzo bym prosil, by go krytykujac chociaz nie znizac sie do poziomu ktorego nawet pokemony nie przekraczaja.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 17.01.2010 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując