Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kisis
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
13782
17.01.2010, 16:41
rafalek
napisał(a):
Z kodem sobie poradziłem,ale podczas instalacji wyskakuje taki błąd...co z tym zrobić?
próbowałeś ciągle wciskać Ignore? w jednej grze tak miałem, cały czas trzeba było ignorować to i instalacja się zakończyła prawidłowo.
Kisis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kisis
Znajdź inne posty napisane przez Kisis