Wyświetl pojedynczy post
Kisis
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13782
Stary 17.01.2010, 16:41
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Z kodem sobie poradziłem,ale podczas instalacji wyskakuje taki błąd...co z tym zrobić?
próbowałeś ciągle wciskać Ignore? w jednej grze tak miałem, cały czas trzeba było ignorować to i instalacja się zakończyła prawidłowo.
Odpowiedz cytując