Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline
#
18743
17.01.2010, 16:35
Widzę, że mamy tu kilku lepszych od Pawełka bramkarzy na forum. Złóżcie swoje CV na bramkarza i trenera...
Kordel_Walker - Co do linku to widzę, że lubisz Lecha, pokazując filmik obrażający Trójkolorowe Barwy i naszego piłkarza.
chimpanze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chimpanze
Znajdź inne posty napisane przez chimpanze