Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
 
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18743
Stary 17.01.2010, 16:35
Widzę, że mamy tu kilku lepszych od Pawełka bramkarzy na forum. Złóżcie swoje CV na bramkarza i trenera...

Kordel_Walker - Co do linku to widzę, że lubisz Lecha, pokazując filmik obrażający Trójkolorowe Barwy i naszego piłkarza.
Odpowiedz cytując