Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18741
Stary 17.01.2010, 16:28
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
NIe wystarczylo pokonąc Levadii. W tym klubie trzeba byloby także pokonać Debreczyn.
Ja rozumiem, że broniąc swojego idola posuniecie się do wszystkiego, ale moglibyście przynajmniej ordynarnie nie kłamać.

Po przejściu Levadii mielibyśmy LE, a przychody z niej właśnie zostały wliczone do budżetu. Założono tylko tyle (aż tyle) - przejście Levadii. No, ale jak widać - przy tym trenerze to był hurraoptymizm ze strony Wilczka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując