Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18740
Stary 17.01.2010, 16:19
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Czy wy sie ****a czasami zastanawiacie co wy wypisujecie? Pawelek jest najlepszym strzelcem druzyny, zeby wygrywal nam mecze? Jest super zajebiscie dynamicznym pomocnikiem, zeby wygrywal nam mecze? To jakim cudem ma nam wygrywac mecze skoro stoi na bramce, a mecze wygrywa sie strzelajac bramki a nie murujac wlasna. Do tego ten tekst o tym, ze to przez Pawelka stracilismy kilka punktow w rundzie jesiennej to... szkoda gadac... Do tego dochodzi to, ze Pawelek jest dopiero po kilku treningach po urlopie wiec ma prawo nie byc pewny w swoich interwencjach!

Wiem, ze jestescie sfrustrowani sytuacja w klubie ale na litosc boska spuszczajcie sie do kibla a nie na forum, bo to az zal bierze...
Ty jesteś albo ślepy albo z rodziny Pawełka...Jak można go bronić i chcieć by dalej był bramkarzem takiego klubu jak Wisła? Jedyne dobre co ma Pawełek to szybkie wykopy do napastników, z tego czasem są jakieś sytuacje. Zadnych więcej zalet. Słaby psychicznie, słaba gra na przedpolu, na lini, za daleko wychodzi, zero refleksu, dosłownie nic.
Ja od Pawełka nie oczekuje, żeby był bardzo dobry jak Buffon, czy dobry jak Mucha. On w sumie nawet nie musi wygrywać nam meczy. Jego obowiązkiem jest wybronić to co powinien wybronić bramkarz. O nic więcej nie prosze, ale kilka szmat w rundzie, obciążających jego konto to nie są żarty i pech tylko beznadzieja i beztalencie potwierdzające jego marną klase..
Można jeszcze polemizować czy np.Skorża jest dobry czy zły i jedna i druga strona sporu ma poniekąd ma racje. Ale broniąc i chwaląc Pawełka to sabotaż. Dla dobra jego i Wisły niech odejdzie i się więcej nie kompromituje.
Priorytetem w tym okienku jest bramkarz. Obojętnie już jaki. Byle Pawełek powędrował na ławke...

Kilka parad twojego asa:
http://www.youtube.com/watch?v=EMZkd...eature=related
Ostatnio edytowane przez Kordel_Walker : 17.01.2010 o godz. 16:21.
Odpowiedz cytując