Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13781
Stary 17.01.2010, 16:16
rafalek napisał(a):Wyświetl post
No i ściągnąlem sobie tego PESa, zaczynam instalować i prosi mnie o kod instalacyjny. Niestety nigdzie nie jest on napisany, przynajmniej tak mi sie wydaje. Jak sobie z tym poradzić?
idz do Sklepu i sobie kup, gwarantuje że będzie tam napisany!
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując