rafalek napisał(a):

|
No i ściągnąlem sobie tego PESa, zaczynam instalować i prosi mnie o kod instalacyjny. Niestety nigdzie nie jest on napisany, przynajmniej tak mi sie wydaje. Jak sobie z tym poradzić?
|
idz do Sklepu i sobie kup, gwarantuje że będzie tam napisany!