|
Po co się spierać? Pawełek jest bramkarzem słabym by nie powiedzieć beznadziejnym. Taki jest i taki będzie. Juszczyk to samo, chociaż może sie na Cyprze rozwinął, w co osobiście nie wierzę. Kurto to nieopierzony młodzieniec z przyszłością. Zostalismy bez bramkarza, ale tak jest od czasu Dolhy i cały czas się udawało. Teraz pewnie też się uda.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|