Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18735
Stary 17.01.2010, 15:27
Czemu mam zluzowac, gdy czytam jak ktos ewidentnie nie wie o czym pisze i do tego ubliza naszemu pilkarzowi? Uczepiliscie sie Pawelka po kilku jego fatalnych bledach, gdy byl po kontuzji wiec sila rzeczy mial prawo nie grac zbyt pewnie. Do tego ten cyrk z Bramkarzem, ktory wy postrzegacie jako to ze Pawelek gdy bedzie mial konurenta bedzie lepiej bronil. Nie, nie bedzie lepiej bronil, a sztab szkoleniowy zdaje sobie sprawe z tego ze akurat Mariusz ma wielkiego pecha do kontuzji i chca sprowadzic bramkarza ktory nie bedzie odstawal od niego umiejetnosciami, gdy ten zlapie jakas kontuzje. Dlaczego do tej pory nikogo nie sprowadzili na ta pozycje? Bo nikt nie prezentuje podobnych do niego umiejetnosci. Proste. Mariusz jest w tej chwili na drugim miejscu wsrod bramkarzy w Ekstraklasie bo tylko Janek Mucha jest od niego lepszy.

Ludzie, zacznijcie patrzec obiektywnie a nie emocjonalnie na to co sie dzieje w futbolu.

Wisl@k_TS - nie takie rzeczy juz lepsi bramkarze od Pawelka robili...
Odpowiedz cytując