Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18734
Stary 17.01.2010, 15:23
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Czy wy sie ****a czasami zastanawiacie co wy wypisujecie? Pawelek jest najlepszym strzelcem druzyny, zeby wygrywal nam mecze? Jest super zajebiscie dynamicznym pomocnikiem, zeby wygrywal nam mecze? To jakim cudem ma nam wygrywac mecze skoro stoi na bramce, a mecze wygrywa sie strzelajac bramki a nie murujac wlasna. Do tego ten tekst o tym, ze to przez Pawelka stracilismy kilka punktow w rundzie jesiennej to... szkoda gadac... Do tego dochodzi to, ze Pawelek jest dopiero po kilku treningach po urlopie wiec ma prawo nie byc pewny w swoich interwencjach!

Wiem, ze jestescie sfrustrowani sytuacja w klubie ale na litosc boska spuszczajcie sie do kibla a nie na forum, bo to az zal bierze...
Wygrywać bramkarz nie wygrywa, ale już przegrywać może. I żeby nie było, że pije akurat do Pawełka, bo gość jest sympatycznym człowiekiem i bramkarzem dobrym na miarę obecnej Wisły.

Aczkolwiek ten "niedoszły pawełek" z meczu z Lechią w Gdańsku cały czas mnie prześladuje..
the end
Odpowiedz cytując