|
To,że klub jest zarządzany amatorsko nie powinno dziwić już nikogo,dlaczego tak jest, po artykule w Forbsie. Przewrotne jest to,że im dłużej nasz niedawny dobroczyńca będzie naszym właścicielem tak długo nie ma co liczyć na poprawę w funkcjonowaniu klubu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|