Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18730
Stary 17.01.2010, 15:17
Już po Nurkoviciu.wybrał lepszą opcję nasi negocjatorzy próbowali cos ugrac i k...wa ugrali,jak zwykle!!!!!Ale tak to jest jak sakwa pusta.Tu nawet nasi skauci nie pomogą skoro nie ma funduszy.Jeżeli proponują piłkarz x to trzeba za niego coś wyłożyc . To nie ich wina że klub nie ma kasy!
Odpowiedz cytując