Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18729
Stary 17.01.2010, 15:14
seba napisał(a):Wyświetl post
dlaczego ? przeciez prawde napisal... Pawełek dzis pokazal to jakim jest bramkarzem, ma fure szczescia ze broni w Wisle gdzie obrona nie daje za duzo szans dla napastnikow innych druzyn zeby mieli w meczu np z 10 dobrych okazji do strzelnia bramki... co ma puscic to puszcza

od poczatku jego gry u nas nie wygrał nam zadnego meczu, kto pamieta jakis dobry mecz Pawełka?

gadki o Juszczyku to wstyd, mam nadzieje ze jak podpisze to nie bedzie tego na głownej stronie bo wstyd na cała polske..

nigdy nie mielismy szczescia co do bramkarzy...a to Bobrowicz sprzedawczyk, a to Sarnat czy inne wynalazki które nigdy nie miały konkrenta do miejsca w skladzie...

jeden przyklad Jagiellonia: Gikiewicz, Sandomierski, Szamotulski
Czy wy sie ****a czasami zastanawiacie co wy wypisujecie? Pawelek jest najlepszym strzelcem druzyny, zeby wygrywal nam mecze? Jest super zajebiscie dynamicznym pomocnikiem, zeby wygrywal nam mecze? To jakim cudem ma nam wygrywac mecze skoro stoi na bramce, a mecze wygrywa sie strzelajac bramki a nie murujac wlasna. Do tego ten tekst o tym, ze to przez Pawelka stracilismy kilka punktow w rundzie jesiennej to... szkoda gadac... Do tego dochodzi to, ze Pawelek jest dopiero po kilku treningach po urlopie wiec ma prawo nie byc pewny w swoich interwencjach!

Wiem, ze jestescie sfrustrowani sytuacja w klubie ale na litosc boska spuszczajcie sie do kibla a nie na forum, bo to az zal bierze...
Odpowiedz cytując