http://wisla-online.pl/welcome
Cytat:
Już tylko formalności i badania medyczne dzielą nas od zatrudnienia bośniackiego bramkarza, Adisa Nurkovicia.
Jak wynika z naszych informacji, Wisła za transfer zawodnika zaoferowała 200 tysięcy złotych, NK Travnik zażyczył sobie sto tysięcy...euro.
Gdy wydawało się, iż sprawa spali na panewce, pertraktacje nowego dyrektora wykonawczego przyniosły efekt - dotychczasowy klub Bośniaka zezwolił rozpocząć negocjacje z zawodnikiem.
Udało nam się dowiedzieć, że warunki kontraktu, jakie zaproponował klubowi Adis wydają się być akceptowalne, a co za tym idzie - już niedługo powinien on przywdziać koszulkę Wisły. Kością niezgody pozostaje na tę chwilę klauzula ceny minimalnej, za jaką Wisła zgodzi się umożliwić Nurkoviciowi zmianę klubu. Na tę klauzulę nalega menedżer zawodnika.
Nasz klub wysłał już do NK Travnik faks z oficjalną ofertą(pierwotnie było to jedynie zapytanie), po ustaleniu wszystkich szczegółów, umowa zostanie przedstawiona Radzie Nadzorczej, a sam zawodnik uda się do Polski, by przejść szereg testów medycznych.
Do końca tygodnia umowę z klubem rozwiąże Ilie Cebanu - Mołdawski bramkarz po zakończeniu rundy jesiennej został poinformowany, iż może szukać sobie nowego zespołu.
|
ktoś tu ściemnia najwyraźniej