Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18725
Stary 17.01.2010, 15:03
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Juszczyk zostanie zatrudniony , to już nawet uwzględniając ciężką sytuację finansową naszego klubu, będzie to przerażające podsumowanie "modelu angielskiego" i mozolnej pracy Józefa z Edkiem
Do Józka i Edka należy znalezienie kandydatur, a czy szukają ich tu - na forum, na transfermarkt.de, czy jeżdżą po świecie, to już sprawa ich i klubu. Pytanie czy faktycznie kogoś znaleźli, a jeśli tak, to do kogo trafiły ewentualne kandydatury i co z nimi zrobiono...
Odpowiedz cytując