saklak1906 napisał(a):

Juszczyk to jest tylko zaslona przy negocjacjach, nasi chca cos ugrac wiec strasza potencjalnego kandydata ze z kims negocjuja.
Nie wierze w to ze Skorza nawet pomysla zeby Go spowrotem sciagnac do Wisly.
Ale z drugiej strony to jest idealny kandydat dla naszej RN za darmo i z malym kontraktem po prostu ideal
|
Też o tym pisałem, że to jakaś zasłona albo straszak na Nurkovicia. Jaki klub dałby zdecydowanie lepsze warunki anonimowemu bramkarzowi NK Travnik...? A do tego klub ten miałby być lepszy od Wisły... Z drugiej jednak strony, widząc, co się dzieje, obawiam się że Juszczyk może być faktyczną opcją. Darmowy i tani w utrzymaniu zawodnik, to idealna opcja na przetrwanie, a w przypadku niedyspozycji Pawełka zawsze jest jakieś alibi. Ponadto Juszczyk już był w Wiśle i ch*j go tam wie jakie ma koneksje.