Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18722
Stary 17.01.2010, 14:42
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Juszczyk to jest tylko zaslona przy negocjacjach, nasi chca cos ugrac wiec strasza potencjalnego kandydata ze z kims negocjuja.
Nie wierze w to ze Skorza nawet pomysla zeby Go spowrotem sciagnac do Wisly.

Ale z drugiej strony to jest idealny kandydat dla naszej RN za darmo i z malym kontraktem po prostu ideal
Też o tym pisałem, że to jakaś zasłona albo straszak na Nurkovicia. Jaki klub dałby zdecydowanie lepsze warunki anonimowemu bramkarzowi NK Travnik...? A do tego klub ten miałby być lepszy od Wisły... Z drugiej jednak strony, widząc, co się dzieje, obawiam się że Juszczyk może być faktyczną opcją. Darmowy i tani w utrzymaniu zawodnik, to idealna opcja na przetrwanie, a w przypadku niedyspozycji Pawełka zawsze jest jakieś alibi. Ponadto Juszczyk już był w Wiśle i ch*j go tam wie jakie ma koneksje.
Odpowiedz cytując