|
Teraz powrócono do rozmów, jednak wiślacy proponowali dwukrotnie gorsze warunki finansowe niz latem. Mimo to Nurković zaakceptował tą propozycję i był skłonny przenieść się jednak do Krakowa. Gdy jednak otrzymał dużo lepszą ofertę z innego klubu (nie znamy jego nazwy), zmienił zdanie.
Jednym słowem docenili jego klasę :->
|