Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18716
Stary 17.01.2010, 13:19
przemek1902 napisał(a):Wyświetl post
Pawełek dzisiaj trzasnął popisówę w meczu z Danią, przy wszystkich bramkach praktycznie zawinił wespół z obroną.

Jemu po prostu potrzebny jest konkurent.. Wobec fiasku rozmów z Nurkoviciem aż boję sie o to, kto zostanie zatrudniony na pozycję zmiennika Mariusza. Juszczyk według mnie nie będzie godnym rywalem, tylko zluzuje go jeszczse bardziej..
Konkurent nic mu nie da.
Jakos gdy przyszedł dobry trener bramkarzy i bramkarz z Rumunii to Mariusz od razu wyladował gdzie jego miejsce.

To jest zwyczajnie cienki bramkarz, przecietny nawet w skali ligowej.

Potencjał może i ma (ma na koncie parady po których gały z orbit wychodzą), ale jest ograniczany przez mocno zrytą psychikę - o czym świadczą choćby powtarzające się w co drugim meczu "pawełki" (wynikające z braku koncentracji) czy fuck w stronę własnych kibiców...


No ale chłop ma szczęście, że gra w Wiśle, gdzie kandydatami do bronienia są indonezyjskie wynalazki.
Odpowiedz cytując