Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18713
Stary 17.01.2010, 12:57
przemek1902 tu nie chodzi nawet o konkurenta tu chodzi o to że Pawełek nawet jak słabo gra to nie traci miejsca w składzie ;/ jakby nasz sztab był konsekwentny to Cebanu zagrałby połowę sezonu i może byśmy mieli 1 bramkarza, a tak wpuszczano go jak Pawełek miał kontuzje ehh szkoda słów...


Odpowiedz cytując