|
przemek1902 tu nie chodzi nawet o konkurenta tu chodzi o to że Pawełek nawet jak słabo gra to nie traci miejsca w składzie ;/ jakby nasz sztab był konsekwentny to Cebanu zagrałby połowę sezonu i może byśmy mieli 1 bramkarza, a tak wpuszczano go jak Pawełek miał kontuzje ehh szkoda słów...
|