Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18712
Stary 17.01.2010, 12:51
Klocimy sie tu o transfery i przekrzykujemy ze kazdy jest zly. Ja tez czasem temu ulegam. Ciesze sie, ze sprzedane Cwielonga, bo to moze byc machina ktora ruszy transfer w nasza strone. Nawet skorza tak mowil, ze kupimy kogos, jak kogos sprzedamy. Wiec sprzedalismy.. czekam na nowaka? costlego? Obaj sa dosc tani, jesli chodzi o ich umiejetnosci, a na pewno beda lepsi niz Cwielong. Co do bramkarza. Nie ma kasy? Oszczedzamy? Ok, wiec nie sciagniemy Casillasa. Ale jesli rzeczywiscie oszczedzamy to po co tracic kase na Juszczyka? Podobnym, o zblizonych umiejetnosciach, ale i mlodszym kandydatem byliby: Jarosinski/Kurto. Jak wezmiemy juszczyka to juz mniejsza o to, ze sie zblaznimy, ale udowodnimy ze nasza polityka nie ma sensu. Skoro oszczedzamy to po co zatrudniac bramkarza ktory jest gorszy od trzech ktorych juz mamy?
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując