Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4054
Stary 17.01.2010, 12:11
L U Z N Y napisał(a):Wyświetl post
Narzekanie na Pawełka stało się już pewnym zwyczajem tego forum więc nie dziwią mnie te komentarze. Życzę odrobinę dystansu bo na klopsach Pawełka świat się nie kończy zwłaszcza w tak eksperymentalnym zestawieniu drużyny
Chłopie jakiego dystansu? Pawełek to podobnie jak D.Dudka to Nikodem Dyzma polskiego futbolu. Co oni robią na tym poziomie w takich klubach i w reprezentacji?!! Porządny bramkarz to podstawa. Co z tego, że mamy dobrą obronę, jak Pawełek przepuszcza co trzeci strzał lecący na bramkę? Nie wymagam od niego, żeby wybraniał nam mecze jak Mucha w Legii, ale żeby wybraniał to co powinien wybronić.
Odpowiedz cytując