Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4053
Stary 17.01.2010, 12:08
mic napisał(a):Wyświetl post
Ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce noznej ? Bo winic Pawelka za bramke na 3-1 to trzeba znac pilke nozna tylko od strony FIFY. I to wersji PC

Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal
Taa, jasne... Po pierwsze Pawełek wyszedł jak już piłka spadała napastnikowi na głową, a gdyby został to byłyby jakieś tam szanse na obronę... Jak dla mnie wina jest pół na pół- bramkarza i obrońców ( którzy zresztą zagrali słabiutko).
Engel mnie kompletnie konkretnie dobija...
Odpowiedz cytując