Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18707
Stary 17.01.2010, 11:58
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
o Pawełku to sobie pogadajcie na innym topicu :/ admin...
Przecież słaba postawa Mariusza jest podstawą do dyskusji nad transferem nowego bramkarza. A z tego co widać piszemy o tym w temacie "Polityka transferowa Wisły". Więc może Ty się przenieś na inny forumowy temat np: "Szukam na w TOPICACH do czego by się tu przypiedolić".
Odpowiedz cytując