tomasz_19 napisał(a):

|
o Pawełku to sobie pogadajcie na innym topicu :/ admin...
|
Przecież słaba postawa Mariusza jest podstawą do dyskusji nad transferem nowego bramkarza. A z tego co widać piszemy o tym w temacie "Polityka transferowa Wisły". Więc może Ty się przenieś na inny forumowy temat np: "Szukam na w TOPICACH do czego by się tu przypiedolić".