Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18706
Stary 17.01.2010, 11:56
pisaliście że Cebanu nie dla Wisły ale Pawełek niestety tym bardziej poza tym widać już pracę Kazimierczaka ;]
jak Łaciakiem trenował nie było źle, wystarczyło kilka treningów z Kazimierczakiem i proszę..

ps. Cebanu takich klopsów nie robił ;p


Odpowiedz cytując