Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18704
Stary 17.01.2010, 11:48
mnie dziwi jeden fakt. Podobno Nurković dostał kilka dni temu ofertę kontraktu z lepszego klubu (finanse też lepsze) i ją zaakceptował. Więc dlaczego nikt nie wie co to za klub. Przecież jak strony się dogadały to po co ta tajemnica? Troszkę to dziwne Może jego manager coś miesza, bo chce więcej euro wyrwać
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując