mnie dziwi jeden fakt. Podobno Nurković dostał kilka dni temu ofertę kontraktu z lepszego klubu (finanse też lepsze) i ją zaakceptował. Więc dlaczego nikt nie wie co to za klub. Przecież jak strony się dogadały to po co ta tajemnica? Troszkę to dziwne

Może jego manager coś miesza, bo chce więcej euro wyrwać