Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.01.2010, 11:42
Fakt faktem, że Jachlewski swoją grą potrafi być bardzo irytujący... Ja nie siedzę w piłce ręcznej zbyt dużo, wiem że Zydroń na szczeblu polskiej ligi jest bardzo dobrym graczem, pamiętam go jeszcze z kieleckich czasów. Ale Wenta stawia na swój sprawdzony skład i wyniki go jak najbardziej bronią
Swoją drogą to sam nie wiem czego oczekiwać po tych ME, bo Polacy są w stanie powalczyć o medal, ale równie dobrze może być klapa w postaci 7 miejsca (choć patrząc po historii to nie byłby to taki fatalny wynik ). Pierwsza runda się zapowiada bardzo fajnie, wyrównana grupa i żaden mecz nie będzie spacerkiem. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując