Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18700
Stary 17.01.2010, 11:41
Nie rozumiem waszego zaskoczenia postawą Pawełka. Czego wy się spodziewaliście? Że zostanie bohaterem? On gra na swoim normalnym poziomie. Takie same interwencje ma w co drugim meczu w Wiśle. Prawda jest taka, że gdyby nie Pawełek mielibyśmy kilka punktów więcej w tabeli i prawie pewne mistrzostwo. O Levadii nie wspomne. Brawo Mariusz! Może wreszcie otworzą się oczy naszym działaczom i wreszcie zakontraktujemy jakiegoś bramkarza.
Odpowiedz cytując