Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4042
Stary 17.01.2010, 11:32
mic napisał(a):Wyświetl post
Ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce noznej ? Bo winic Pawelka za bramke na 3-1 to trzeba znac pilke nozna tylko od strony FIFY. I to wersji PC

Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal
już ok kilku lat nastolatkiem nie jestem
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując