mic napisał(a):

Ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce noznej ? Bo winic Pawelka za bramke na 3-1 to trzeba znac pilke nozna tylko od strony FIFY. I to wersji PC
Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal
|
już ok kilku lat nastolatkiem nie jestem