Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
Od: 07.2006
Offline
#
18699
17.01.2010, 11:31
Mam nadzieje, że Maciek Skorża, Kuba Jarosz i inni decydenci oglądają mecz Duńczyków z Polakami w Pucharze Króla. MUSIMY MIEĆ NOWEGO BRAMKARZA !!!! Mariusz Pawełek przechodzi samego siebie.
libero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do libero
Znajdź inne posty napisane przez libero