Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18699
Stary 17.01.2010, 11:31
Mam nadzieje, że Maciek Skorża, Kuba Jarosz i inni decydenci oglądają mecz Duńczyków z Polakami w Pucharze Króla. MUSIMY MIEĆ NOWEGO BRAMKARZA !!!! Mariusz Pawełek przechodzi samego siebie.
Odpowiedz cytując