|
Tylko Wisła
Offline
|
#546

17.01.2010, 10:50
|
Luk4s napisał(a): 
|
dokłądnie może dotarło do niego info że Juhu przychodzi to teraz się jeszcze pewniej poczuje i zacznie coraz częściej boble puszczać bo i tak bedzie 1 bramkarzem w klubie...
|
(o Pawelku)
Forumowi eksperci 
|
|