Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
13778
17.01.2010, 09:54
banasik
napisał(a):
Bardzo proszę kogoś, kto posiada weekendowe wydanie PRzeglądu Sportowego o napisanie tutaj PRZYPUSZCZALNYCH składów reprezentacji Naszej i Danii na dzisiejszy mecz.
www.onet.pl
tam masz relacje na żywo i podane składy
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG