|
Kurcze pasowałoby zwiększyć temu Nurkowvicowi kontrakt o 10tys Euro i problem może by był załatwiony, w końcu 200tys złotych- tutaj zdecydowanie oszczędzamy na tym bramkarzu, I tak się nie da konkretnego załatwić nikogo to najwyżej się sprzeda Nurkovica jak będzie cieńki.
|