Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18691
Stary 17.01.2010, 08:22
Kurcze pasowałoby zwiększyć temu Nurkowvicowi kontrakt o 10tys Euro i problem może by był załatwiony, w końcu 200tys złotych- tutaj zdecydowanie oszczędzamy na tym bramkarzu, I tak się nie da konkretnego załatwić nikogo to najwyżej się sprzeda Nurkovica jak będzie cieńki.
Odpowiedz cytując