wolfy napisał(a):

Wytłumacz mi jak można się wypromować w drużynie, która odpada z pucharów zanim te się na dobre rozpoczną i gra w lidze sklasyfikowanej gdzieś między mongolską a cypryjską?
|
Nie obrażaj ligi cypryjskiej

Co prawda klub naszego ponoć przyszłego bramkarza to dno, ale nie chciał bym , byśmy my czy pozostała dwójka klubów które nadają ton naszej lidze, spotkała się z cypryjską czołówką.To pewnie była by trauma większa niż po Levadii, bo nie skończyło by się na 1 bramce do tyłu
A co do promocji - to

Pomijając bramkarzy, którzy podlegają innym zasadom, innym treningom i którzy potwierdzają twierdzenie że my nie jesteśmy jakoś genetycznie spaczeni by być tłem nawet dla o wiele mniejszych narodów, to na dzień dzisiejszy chyba nie ma kraju który miałby tak słabe notowania w europejskiej piłce - Niedobitki +/- 30 letnie, oraz totalne rodzynki, robiące jakąś tam karierę w bardzo przeciętnych klubach, typu 2 liga angielska, 1 belgijska.
Jedyny plus jest taki że niedługo łatwiej będzie o transfery w naszej lidze bo nikt z zagranicy mający jakieś pieniądze, nie da za polskiego grajka kwoty zaporowej dla Polskiego klubu