|
@Kamil - no to mają ciężki orzech do zgryzienia, bo jest tyle serwerów do darmowe hostingu, że nikt nie będzie u nich kupował, wszyscy przerzucą się na konkurencje.
--
a żeby nie było off topu, to ktoś jechał kiedyś PKS-em do Zakopca w niedziele ? Np. Szwagropolem ?
Niby ma jechać 1.50 - 2.20 no ale w końcu na zakopiec walą tłumy, czy jadą jakąś mniej uczęszczaną droga autobusy ?
|