Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13775
Stary 17.01.2010, 02:00
@Kamil - no to mają ciężki orzech do zgryzienia, bo jest tyle serwerów do darmowe hostingu, że nikt nie będzie u nich kupował, wszyscy przerzucą się na konkurencje.


--

a żeby nie było off topu, to ktoś jechał kiedyś PKS-em do Zakopca w niedziele ? Np. Szwagropolem ?
Niby ma jechać 1.50 - 2.20 no ale w końcu na zakopiec walą tłumy, czy jadą jakąś mniej uczęszczaną droga autobusy ?
Odpowiedz cytując