wegiel napisał(a):

@Kamil - a zmiana ip poprzez bramkę proxy coś da ?
Np. próba ściągnięcia pliku podając IP np. USA albo Holland ?
|
probowalem te bramki, ale przynajmniej u mnie nic nie dawaly, sproboj, moze usmiechnie sie do ciebie szczescoe

chyba chcą pozyskac nowych klientow, i stad te ograniczenia zeby ludzie kupywali konta.