Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wegiel
Member
Od: 12.2009
Offline
#
13773
17.01.2010, 01:19
@Kamil - a zmiana ip poprzez bramkę proxy coś da ?
Np. próba ściągnięcia pliku podając IP np. USA albo Holland ?
wegiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wegiel
Znajdź inne posty napisane przez wegiel