I to poważny błąd
Cetnik napisał(a):

|
Co do Zydronia..niewiadomo czy wytrzymałby trudy i presje takiej imprezy jak ME bo nigdy w takowej nie grał a poza tym nie pasuje pewnie do koncepcji trenera i trzeba to uszanowac. Cieszy natomiast powołanie młodego Wyszomirskiego za dośc drewnianego bramkarza jakim jest Malcher.
|
Grał.
To zapewne jest prawidłowa odpowiedź.
Taki Zydroń to w porównaniu do Jachlewskiego czy Tłuczyńskiego wirtuoz gry n skrzydle. Chłopka miał pecha przez kontuzje.
P.S. Wywodzi się z Tarnowa, i moja wypowiedź czy Pana Jotki (który grał z nim w drużynie) może nie jest w pełni obiektywna, lecz ten kto się zna na piłce ręcznej i obserwuję ją od 15 lat wie na co stać Zydronia. Inny temat to Kubisztal.Lepszy niż Jurecki na rozegraniu. Moim zdaniem.