Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.01.2010, 00:39
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Hmm, no są w kadrze starsi ale to są gracze już będący w reprezentacji po kilka lat Zresztą, każdy trener ma graczy których choćby nie wiem co to nie powoła (chociażby Leo przez długi czas Jelenia, albo Domenech Piresa ). Ale kończę offtop, bardzo mnie cieszy że Polsat ma prawa do transmisji, bo chociaż będzie można obejrzeć trochę ręcznej, a nie tylko mecze naszej reprezentacji. Bo tvp na bank pokazała by tylko mecze Orłów Wenty No to cóż, czekamy na pierwszy mecz !
I to poważny błąd

Cetnik napisał(a):Wyświetl post
Co do Zydronia..niewiadomo czy wytrzymałby trudy i presje takiej imprezy jak ME bo nigdy w takowej nie grał a poza tym nie pasuje pewnie do koncepcji trenera i trzeba to uszanowac. Cieszy natomiast powołanie młodego Wyszomirskiego za dośc drewnianego bramkarza jakim jest Malcher.
Grał.
To zapewne jest prawidłowa odpowiedź.
Taki Zydroń to w porównaniu do Jachlewskiego czy Tłuczyńskiego wirtuoz gry n skrzydle. Chłopka miał pecha przez kontuzje.
P.S. Wywodzi się z Tarnowa, i moja wypowiedź czy Pana Jotki (który grał z nim w drużynie) może nie jest w pełni obiektywna, lecz ten kto się zna na piłce ręcznej i obserwuję ją od 15 lat wie na co stać Zydronia. Inny temat to Kubisztal.Lepszy niż Jurecki na rozegraniu. Moim zdaniem.
Odpowiedz cytując