Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sieka
okny
Od: 05.2005
Skąd: ze starego forum :)
Offline
#
18681
16.01.2010, 23:51
pysio
napisał(a):
a za Ćwielonga pewnie sprowadzimy hmmm... jakiegoś też byłego napastnika Wisły, tylko którego.. ma ktoś jakiś pomysł?
Może Marcina Kuźbe, Rysia Czerwca ewentualnie Grzesia Kaliciaka
Nie każdy w dresie jest sportowcem
sieka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sieka
Znajdź inne posty napisane przez sieka