Wyświetl pojedynczy post
sieka
okny
 
 
Od: 05.2005
Skąd: ze starego forum :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18681
Stary 16.01.2010, 23:51
pysio napisał(a):Wyświetl post
a za Ćwielonga pewnie sprowadzimy hmmm... jakiegoś też byłego napastnika Wisły, tylko którego.. ma ktoś jakiś pomysł?
Może Marcina Kuźbe, Rysia Czerwca ewentualnie Grzesia Kaliciaka
Nie każdy w dresie jest sportowcem
Odpowiedz cytując