Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18680
Stary 16.01.2010, 23:40
a za Ćwielonga pewnie sprowadzimy hmmm... jakiegoś też byłego napastnika Wisły, tylko którego.. ma ktoś jakiś pomysł?
Odpowiedz cytując